KONST / Litografier / Färglitografi 13252112
nr 1325 2112
Bo Örn
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/260. Motivet: 56x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:33:33
7/5 12:34:14
100 kr
11/5 17:40:04
Bo Örn
Läs mer om Bo Örn